Catler DF 4010

18.3 x 41.1 x 18.8 cm

• , zakoupeno v DOSTÁL CZ

výrobek splnil, co jsme od něj očekávaly

• , zakoupeno v goSherman.cz

• Vše kvalitní, srozumitelné, lze zprovoznit i bez návodu.
    • Absence nádoby na uskladnění oleje (nejlépe by bylo se sítkem). Není nabízena ani jako příslušenství k dokoupení.

Velmi dobrý výrobek

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• velikost akorát, jednoduchost ovládání, snadná rozebíratelnost
    • nepřišel jsem na nic

zatím to vypadá na kvalitní výrobek :-)

Objem nádoby

Fritéza

- Plnění 2,5–3 l oleje
- Kapacita fritovacícho koše 1 kg
- Nastavitelný termostat: 150-190 °C
- Vyjímatelná vnitřní nádoba a fritovací koš
- Technologie „Cool Zone“ zamezuje přepalování oleje na dně nádoby a prodlužuje tak jeho použitelnost až dvojnásobně
- Kontrolní průzor
- Vnitřní vyjímatelnou nádobu, fritovací koš a víko lze mýt v myčce na nádobí
- Příkon: 2200 W
- Použité materiály: nerezová ocel
- Rozměry (š×h×v): 18,3 x 41,1 x 18,8 cm

• , zakoupeno v DOSTÁL CZ

výrobek splnil, co jsme od něj očekávaly

• , zakoupeno v goSherman.cz

• Vše kvalitní, srozumitelné, lze zprovoznit i bez návodu.

Velmi dobrý výrobek

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• velikost akorát, jednoduchost ovládání, snadná rozebíratelnost
    • nepřišel jsem na nic

zatím to vypadá na kvalitní výrobek :-)

• , zakoupeno v Elektrochram

• dobrá manipulace s výrobkem a hlavně kvůli mytí výrobku

dobrý nákup výrobek jsem vybírala podle značky

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Jednoduche ovladání, plně mi vyhovuje i objemem, jsme 4-člená rodina a v pohodě ufritujem pro všechny bez čekání. Je to uplně obyčejná friteza která odvádí 100% práci, a ještě dobře vypadá a jednoduše čistí.
    • Zatím nic

Značku Catler mam rád, na nic si nehrajou a mají kvalitní zboží za dobrou cenu.

• , zakoupeno v KASA.cz

• velmi chutné pokrmy

jsem spokojena,mám více výrobků této značky

• možnost rozebrání a mytí v myčce - pouze částečně
    • pěkný design
    • z fritézy vychází hrozně moc páry - není téměř vůbec utěsněno víko a používat pod linkou nepřichází v úvahu
    • voda z víka kape na pracovní desku

s fritováním jsme spokojeni, ale ta pára a kapky z víka nejsou moc příjemné obzvlášť pokud používáte častěji. předtím jsme měli tefal a ten byl lépe vychytaný. i přes skutečnost, že máme doma 5 výrobků firmy catler se kterými jsme velice spokojeni, tento se moc nepovedl.

• Po všech stránkách kvalitní kuchyňský spotřebič.Jeho 2200W perfektně vše usmaží.Z myčky je jako nový!
    • V manuálu není uvedeno,jak správně upevnit rukojeť do košíku.Musi se dát co nejníž.Pak ji nelze složit a obsah se dobře vysypává.

Jsem spokojená a mohu fritézu i pro její skladnost doporučit.

• , zakoupeno v Elektro-eM

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz