Eta 0172 Virtuoso

• menší proto jsme ho chtěli, příjemné ovládání a rozebiratelnost

spokojenost, nenašli jsme nic co bychom měli výhradovat

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• je to normální fritovací hrnec
    • při jen lehkém očištění se loupou písmenka a to by se to mělo dát do myčky, ani v myčce se části nedají dobře umýt

Vybrala bych si pro příště jiný produkt.

Objem nádoby
3.1 kg
Rozměry
24 x 38 x 30 cm

* Příkon (W): 2000* Materiál nádoby: hliník* Okénko ve víku: ANO
* Spouštění koše: s otevřeným víkem
* Vypouštění oleje: vyjímatelná nádoba
* Omyvatelné odnímatelné části: nádoba,víko,rukojeť,koš,filtr
* Provedení výrobku: šedá barva, bílá barva
* maximální objem - 2,5 l oleje / 1kg potravin
* studená zóna pod tělesem
* pozorovací okénko
* vyjímatelná hliníková nádoba s antiadhezivním povrchem
* plynulá regulace teploty oleje 150° - 190°* světelná signalizace provozu
* polohovatelný koš
* kompletně rozebíratelná – snadná údržba (možnost mytí v myčce mimo panelu s tělesem)
* Jednoduché mytí - Jednoduché čistění je důležitým požadavkem na fritézy. Proto jistě oceníte možnost mytí v myčce na nádobí i funkci EASY CLEAN.

Návod (CZ):ZDE
--------------------------------------------

Registrujte se a získejte možnost prodloužené záruky na tento produkt.

Více o výrobci a jeho produktech naleznete na eta.cz.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• zasláno viditelně poškozené zboží

• Je rozebíratelná a to se hodí při mytí. Olej se dá vyjmout v nádobě.
    • Teplota není dostatečná (alespoň u té naší).
    • Při ovládání hrozí riziko spálení.
    • Působí dost levně, plastově.

Raději bych si koupil jinou.

• Je to šunt popisky teploty se smysly po prvním otrnění
    • po pár použitích se rozpadla umělohmotná rukojeť

Rozhodně nedoporučuji tento produkt

• , zakoupeno v Expert.cz

• menší proto jsme ho chtěli, příjemné ovládání a rozebiratelnost

spokojenost, nenašli jsme nic co bychom měli výhradovat

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• je to normální fritovací hrnec

Vybrala bych si pro příště jiný produkt.

• Bohužel i nás tento výrobek zklamal, veškeré negativní recenze jsou bohužel pravdivé, i já se občas opařil, popisky se smazaly a plastová rukojeť se nám také ulomila a to smažíme jen příležitostně. Jsem zvědav na cenu nového koše.

Výrobek jsme si vybrali na základě kladných recenzí, bohužel výrobek je nekvalitní a postupem času nepoužitelný. Kdyby vydržel aspoň dva roky.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Výborné kvalita!

Dobré

• Nejhorší friťák co jsem kdy měl! Nejenom, že se celý rozpadá a to ho používáme výjimečně! Rukojeť s košem je jak ze skořápky praskla! Není to stavěné vůbec na to aby, se koš vytahoval, což je u tohoto produktu principem!

Když už si člověk koupí takhle špatný produkt, tak by alespoň očekával dostupnost náhradních dílů, u značky ETA však nemají nic skladem a dodací lhůta 3 měsíce!

Jednoznačně nedoporučuji tento výrobek! a od značky ETA už bych si nic nekoupil!

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Snadná obsluha, jednoduché ovládání, zatím spolehlivé fungování snadno rozebiratelný, mytí v myčce
    • Průhledové okénko není moc praktické, hned se orosí a je prakticky nepoužitelné během fritování..

Zaujal nás poměr cena a výkon.
    Zatím jsme s výrobkem plně spokojeni.

• , zakoupeno v Electro World

• rozebiratelnost
    • větší olejová nápln než se uvádí

jo dobrý