Tefal AH 900037 Actifry Family

Vyjímatelná nádoba
Regulace teploty
5.9 kg

• , zakoupeno v Electro World

užitečný pomocník v domácnosti.

• perfektní,
    • není na řízky

perfektní na hranolky, zeleninu , i na maso , skvělý vaření bez tuku nebo s minimálním množstvím, fakt výborný!

ok

Vyjímatelná nádoba
Regulace teploty
5.9 kg

Převratná, Actifry Family AH9000 značky Tefal je jediná fritéza na světe, která je schopna připravit 1,5 kg hranolek s jednou lžičkou oleje.

Díky svému inovujícímu systému, nejde cítit zápach z pečení hranolek. Navíc, má velice jednoduché čištění, stačí utřít houbičkou.

Zdraví a radost z jídla, Actifry vlastní oválný design s průhledným víkem ke kontrole pečení. Její nádoba a víko je možné mýt v myčce na nádobí.

Tento model AH9000 vám umožní připravit řadu receptů jako zeleninové směsy, kuřecí maso, atd.

S automatickým otevřením, Actifry Family značky Tefal je robustní a velice jistý přístroj. 1,400 W

Přibližně 0.20 l kapacita 1500 g nádrže

Ochrana proti přehřátí

Teplotní rozsah: průběžně 150 ° maximální teplota

Nepřilnavý povrch

Tepelně izolovaná rukojeť

Kontrolka

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Electro World

užitečný pomocník v domácnosti.

• perfektní,
    • není na řízky

• výborý, na fritování bez tuku
    • po 3 letech odešel motůrek a mohu ho vyhodit

za ty peníze jsem si moc neužil

• Výborná věc. Vše rychlé a chutné.
    • Bohužel hned po záruce odešel motůrek a oprava byla stanovena na 1500,-. Tak se stalo nám i mému taťkovi.

Takže žádná dlouhá životnost :-(

• Pečené brambory, hranolky všechno chuťově výborné.
    • Po 2,5 letech přestal přístroj fungovat.

Přístroj doporučuji, jen v případě, že ho chcete po necelých třech letech vyhodit. A to nemluvím o vyhozených 6500kč za kreré jsem ho koupila.

ok

• , zakoupeno v Elektrochram

• Zdravá příprava jídla, jednoduchá obsluha, jídlo chutné.
    • Snad je cena...

Výborná věc, doporučuji všem.

• Dokonalý přístroj na vaření i pro amatéry
    • Minutka-sám vypíná, nesporná výhoda oproti levnějším typům
    • Opravdu dělá výborné hranolky z čerstvých brambor
    • Prostě nic

Vyzkoušel jsem všechny možné druhy masa (rybí,vepřové,jehněčí,telecí) s vynikajícím výsledkem.Hovězí maso doporučuji předvařit.
    Přístroj zvládne i smažení-jednoduše se nechá vyndaná lopatka-a to s minimem oleje.
    Mohlo by být v nabídce více receptů. Když už Tefal vyrobil vynikající přístroj, určitě by stálo za to přidat několik desítek receptů jak z Francie, tak i z ostatních zemí.

• , zakoupeno v Elektrochram

• nemohu hodnotit na 100% dělali jme zatím jen hranolky a ty byly senzační.

dobrý

• Zdravější smažení - pouze jedna lžička oleje pro všechny!
    • Levnější provoz - menší spotřeba oleje
    • Dostatečně velký pro přípravu hranolek pro 4 osoby
    • Kniha se skvělými recepty
    • Lze umývat v myčce
    • Čitelný display časovače
    • Nevhodný pro smažení filé či řízků
    • Původní rámeček na kraji hrnce se rozlomil velmi rychle
    • Smažení trvá výrazně déle

Family verzi vlastníme více jak tři roky a za tu dobu se toho nasmažila až až. Nahradili jsme jí naši původní menší Actifry, kterou jsme předali známým, protože pro nás byla zkratka malá (přibyl člen rodiny). Jiným způsobem smažíme pouze věci které by se mohly "rozmašlovat" - filé, karbanátky etc. Spotřebič je spolehlivý, i když plastové části jsou křehké- - původní rámeček se rozlámal raz dva, i průhledné víko má praskliny.
    Ke smažení dochází za pomoci horkého vzduchu a speciální lopatky která jídlem míchá.
    Protože jsme koupili fritézu v zahraničí kde jsme obdrželi také speciální kuchařku pro celou rodinu k této fritéze, nevím zda v ČR je toto také součástí - recepty jsou v ní opravdu skvělé.
    Oproti původní menší verzi má tato čitelnější displej časovače.
    Pro rodinu kde jsou více jak dva strávníci mohu jednoznačně doporučit verzi Family.