DeLonghi F 28311

Rozměry
31 x 36 x 24 cm

vše OK

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Už druhý nákup fritézy. Maximálně spokojená, perfektní údržba.
    • Vůbec žádná
  • , zakoupeno v Electro World

• malá spotřeba oleje

zatím jsem jej nevyzkoušel, mám to jako dárek. Ale v minulosti jsem tento výrobek měl a byl jsem velmi spokojen

Objem nádoby
3.5 kg
Rozměry
31 x 36 x 24 cm

Rotační fritéza.

Představuje moderní a snadný způsob přípravy různorodých pokrmů od příloh po hlavní jídla.

Pracuje při příkonu 1800 W a disponuje dostatečným objemem pro jeden kilogram potravin.

Mezi hlavní výhody této fritézy patří patentovaný nakloněný otočný košík, který ušetří až 50 % oleje.

Díky otočnému pohybu koše je pokrm v malém množství oleje pouze nezbytně krátkou dobu. Pokrm je tak křupavější a méně mastný.

Údržba a výměna oleje je realizována prostřednictvím systému EASY CLEAN pro snadné a rychlé vypouštění oleje.

Není potřeba fritézu nijak zvedat ani s ní jinak manipulovat.

Studené Cool-touch stěny spotřebiče jsou garancí bezpečné obsluhy a zabraňují nebezpečí popálení.

Velkou předností je také nastavitelný termostat, díky němuž je možno přizpůsobit teplotu přípravy typu pokrmu - jiná teplota se hodí pro tyby, zeleninu či brambory.

Při servírování a údržbě oceníte nepřilnavý vnitřní povrch mísy.

Čas šetří tlačítko pro automatické otevření fritézy a kontrolka připravenosti smažení.

Parametry:
Kapacita oleje: 1,2 l
Kapacita jídla: 1 kg
Nastavitelný termostat.
Nepřilnavý vnitřní povrch.
Víko lze sejmout a omýt.
2 výměnné filtry: proti pachům a olejové páře
Praktický prostor pro uložení kabelu.
Příkon: 1800 W
Rozměry (VxŠxH): 36 x 24 x 31 cm

vše OK

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Už druhý nákup fritézy. Maximálně spokojená, perfektní údržba.
    • Vůbec žádná
  • , zakoupeno v Electro World

• malá spotřeba oleje

• , zakoupeno v kak.cz

Zatím jsem použil jednou - hranolky neměly chybu ☺

jsem moc spokojena zatim

• , zakoupeno v kak.cz

• Tento jsem ještě nepoužil, ale před tímhle jsem měl také tento typ s otočným nakloněným košem a jsou super-doporučuji.
    • O ničem nevím

• rotační koš
    • spolehlivé

Rotační koš, používá se tím méně oleje. Super manipulace. Sice kratší přívodní el. šňůra, ale tam, kde se používá dostačuje.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Manželka si chválí, oproti horkovzdušné fritéze naprosto super. Rotace koše je perfektní, hranolky jsou báječné :)

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Díky originálnímu systému naklonění koše a jeho rotaci
    hranolky ve fritéze usmažené nemají chybu.
    Jediným mínusem je krátký kabel!
    Tuto fritézu již známe a kupovali jsme ji cíleně.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v NašeObchody.cz

• super systém s rotací koše
    • jednoduchá obsluha
    • hranolky super

Už druhý, první sloužil přes 10 let - pro opotřebení(stále funkční!) koupen nový. Rotační systém je super.