Domo DO451

Doporučiji výrobek

• Praktický, snadná obsluha a čištění/rozložitelný/

Doporučuji.

• , zakoupeno v elektroSTOP.cz

• Topná spirála přímo v oleji - okamžitý přenos tepla. Vysoký výkon topného tělesa
    • Navím

Objem nádoby
3 l
Vyjímatelná nádoba
2.76 kg

Specifikace Domo DO 451

Fritéza DO451FR s příkonem 2200 W a objemem 3 litry.Fritéza DO451FR má dvojité vnější stěny, aby zabránila popálení vnějším dotykem a tepelně izolované madlo.

Technické parametry:

Dvojité vnější stěny zabraňují nebezpečí popálení dotykem.

Objem 3l.

Tepelně odolné madlo.

Zabudovaná výlevka.

Plně rozebiratelná fritéza pro snadné čištění

Vyjmutelná fritovací nádoba – lze mýt i v myčce.

Nastavitelný termostat s kontrolkou zapojení a teploty.

Nastavení teploty 60oC až 190oC

Extra velký fritovací koš o rozměrech 20x15 x10 cm ( 3 l )

• Rozměry balení (š x h x v): 38,5 x 27 x 21,9 cm

• Praktický, snadná obsluha a čištění/rozložitelný/

Doporučuji.

• Navím

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Rozumná cena, odpovídající našim potřebám.
    • Pěkný na pohled .
    • Jednoduchá obsluha
    • Maličkou chybičku má víko, které by mohlo být formované tak, aby unikající pára ztékala zpět do nádoby.

Fritézu jsme si vybrali pro velmi dobrou cenu, prodlouženou záruku a velikost, která plně vyhovuje našim potřebám
    Používáme velmi krátce a zatím vyhovuje.
    Myslím, že pro domácnost o dvou lidech je plně vyhovující.

Dobrý kup.

SUPER

• Špatné opracování,díly moc nesedí.
    • Víko nemá průzor,jak je uvedeno a nemá ani
    • pachový filtr,navic při úplném zasunutí nadzvedává
    • koš až nad hladinu oleje.
    • Vnější obal má ostré hrany a hrozí vážné poranění.
    • Na obsah nádoby 3 l oleje příliš malý koš.
    • Nádoba s olejem se špatně vytahuje,není za co.

Na první pohled nízká cena,ale vzhledem ke
    kvalitě je vysoká.Do rukou se musí brát opatně a
    nebo v ochranných rukavicích,jinak hrozí poranění.
    Na tuto velikost koše u jiných friťáků stačí 2 l oleje,
    tady k horní rysce je obsah 3 l. Shrnuto:Velice
    špatná koupě.

• , zakoupeno v Elektro-eM

• velký koš, snadno rozebíratelný
    • zatím nevím

• , zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

---

• , zakoupeno v DIGIPROFI.CZ

• Tuto fritézu již od léta vlastním,jsem s ní velmi spokojená.Proto jsem se rozhodla koupit ještě další 2 kusy a dát ji jako dárek pod stromeček

Všem bych tuto fritézu doporučila,mám s ní pouze dobré zkušenosti.Obrovskou výhodou je,že je vše omyvatelné.