Klarstein AeroVital

• easy to clean
    • cooks perfectly

No drawback so far

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Produkt je dizajnově i funkčně velmi dobrý.Jednoduchá obsluha,jen mi chyběl Český návod.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Splnuje moje predstavy. Funguje jak ma. Uz jsem si usmazila rizek z veprove krkovicky v trojobalu byl stavnaty. Predtim jsem byla na pochybach jestli nebude vysuseny, ale opravdu nebyl. Sikovny na pripravu byl i olej ve spreji. Vyhovuje mi take moznost manualniho nastaveni teploty a casu. Takze za mne 1*

Objem nádoby
Horkovzdušné
Regulace teploty
Termostat
6 kg

S horkovzdušnou fritézou Klarstein AeroVital je nízkotučné vaření jídla rychlé a jednoduché. Vynikající chuti se však vzdávat netřeba. Dokonce i hranolky jsou křupavé a chutnají skvěle.

Fritéza AeroVital frituje, peče, griluje nebo opéká pomocí cirkulujícího horkého vzduchu s výkonem 1700 W. Teplo se přitom distribuuje rychle a optimálně pomocí technologie highspeed-convection-technology a potraviny uvaří ze všech stran šetrně a rychle, rozmrazování není nutné.

Teplotu a dobu chodu lze zapnout separátně, čímž se zaručuje optimální nastavení pro každou metodu vaření. Velký XXL koš o objemu 5,4 litru nabízí prostor pro velké množství hranolek, kuřecích stehýnek nebo všech druhů jídel.

Horkovzdušná fritéza AeroVital je časově a energeticky velmi úsporná ve srovnání s troubou! Samozřejmě se také myslelo na bezpečnost: díky krytu cool touch housing se nepřehřívá kryt ani držadlo a zůstávají stále příjemně chladné. Fritéza je nejen krásná na pohled. Po přípravě je zařízení zevnitř i zvenku znovu rychle čisté. Kromě toho jsou všechny neelektronické části vhodné do myčky. Pro zdravé, rychlé a pohodlně připravená jídla: horkovzdušná fritéza AeroVital od společnosti Klarstein.

• Easy to use

• , zakoupeno v Electro World

zdravé vaření

ano už máme 4 ks spokojenost

• , zakoupeno v electronic-star.cz

smažit řízky se v tom nedají

• kvalita
    • 0

hezky vypadá a spolehlivě funguje

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Naprostá spokojenost,uvítal bych více popsaných receptů
    pro tuto horkovzdušnou fritézu .

• kvalitni zpracovani