Philips HD 9255/30

3 990 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 225 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 5 714 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 721 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 27 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 6 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 6 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace

4.1 l
    Možnost mytí v myčce
    Displej
    4.55 kg

Philips Multifunkční Airfryer Compact Connected HD9255/30Výborné pokrmy, které mají až o 90 % méně tuku.Připravujte rozmanitá domácí jídla snadno a velmi rychle. Multifunkční Airfryer vybavený inovativní technologií Rapid Air vám umožní vychutnat si báječně lahodné a neodolatelně křupavé pokrmy, u kterých byste jen těžko poznali, že nejsou smažené na oleji, ale za pomoci horkého vzduchu. Přístroj splňuje všechny předpoklady pro to, aby se stal vaším nejoblíbenějším pomocníkem v kuchyni – kromě smažení dokáže péct i grilovat a má režim udržování stálé teploty, který využijete v případě, že budete muset z nějakého důvodu odložit servírování. Nabízí 7 přednastavených programů pro ještě snazší přípravu jídel. Skvěle se hodí i na rychlé ohřívání. Příprava pokrmů díky moderním technologiím snad ani nemůže být jednodušší. Přístroj umožňuje propojení s vaší chytrou mobilní aplikací NutriU, ve které najdete stovky tipů na chutná a nutričně vyvážená jídla. Pak už jen stačí vybrat jeden z receptů ve vašem...

• lehké použivání

Dostala jsem fritezu jako testovaci vzorek zdarma.
      Nikdy jsem airfryer nemela ani nezkousela, ale videla jsem videorecepty na internetu a chela jsem to vyzkouset.
      Piekvapilo mne, jak jednoduché je pouziváni.
      Proste suroviny date dovnitr a za pár minut mate hotové jidlo bez bytecného oleje jako mate z normálni fritezy.
      Nemusite v prübehu vareni nic zastavovat, michat, proste vytahnete hotové jidlo.
      Jidlo je cerstvé a neni mastné. Friteza je akorat vhodná pro 2 dospelé.
      Urcite doporucuji

• Jednoduché používání
      • Rychlost přípravy jídel
      • Multifunkční - nahradí troubu, mikrovlnku i sporák
      • Zdravé vaření a pečení bez nutnosti používat tuk
      • Aplikace NutriU s recepty, lze i dálkově ovládat
      • Minimalistický design
      • Dotyková obrazovka
      • Rychlé mytí - lze i v myčce

Jedná se o pomocníka, který usnadňuje a urychluje přípravu chutných, zdravých a nutričně bohatých pokrmů bez použití zbytečného oleje. Použití fritézy dokáže zkrátit přípravu jídel až o polovinu.
      Fritézu používám každý den a oceňuji nekonečno možností, co se v ní dá připravit. Je to pomocník, který v kuchyni určitě nezapadne prachem jak to občas u kuchyňských spotřebičů bývá. U nás doma nám nahradila mikrovlnku, troubu a z velké části i sporák. Zvládne vše - od přípravy křupavých hranolek, upečení dokonalých kuřecích křidélek až po ohřátí potravin či upečení koláče.
      Fritézu není nutně předehřívat. Stačí zapnout a do pár vteřin ve fritéze cirkuluje horký vzduch.

Velmi se mi líbí aplikace NutriU, přes kterou lze fritézu ovládat, či sledovat zbývající čas do konce vaření. V aplikaci je mnoho skvělých tipů a receptů určených přímo pro tento konkrétní typ fritézy. Propojení s appkou je rychlé a snadné.

Co se týče údržby, tak ta je jednoduchá protože obě vyjímatelné části lze mýt v myčce. Objem fritezy je ideální pro dva až tři lidi.

Závěr: Jsem velmi spokojená a doporučuji každému. Jedna se o nejlepší spotřebič v kuchyni a rozhodně se vyplatí si tuto fritézu pořídit.

• Rychlost a jednoduchost použití
      • Bez oleje
      • Chuť jídla lepší než z trouby
      • Recepty v aplikaci
      • Krásný design, na lince vypadá moc pěkně
      • Pro větší rodinu bych volila větší

Fritézu jsem si nedávno chtěla koupit, nakonec jsem si to rozmyslela, kam bych to zas postavila na linku žejo. Pak jsem ji dostala bezplatně k testování od Společnosti Influenster a Philips a díky za to! Najednou jsem to místo na lince bez problémů našla a používáme ji snad každý den.

Úplně bez oleje a je to křupavý!!! Už jsem pekla klasiku hranolky, krokety nebo file. Perfektní byly brambory se zeleninou a lososem, nebo různý sýry... A teda perfektní je, že tam dám na 5 minut třeba plátek sekaný z předchozího dne a je to opečený!!! Žádný rozmočený z mikrovlnky, nebo tahání pánve a oleje... Jen 5 minut ve fritéze a bomba. Už jsem v tom dopekla i krokety z předchozího dne a taky bezva.

U fritézy se dá nastavit spoustu programů a zároveň i zvlášť teplota a čas, což já mám asi nejraději. Ale když si v aplikaci najdu recept, tak je u něj přesně popsáno, na jaký program nebo čas a teplotu to mám nastavit, takže fakt jednoduchý.
      Líbí se mi, že když vysunu tu fritovací část za madlo, tak pak jde ten vnitřní fritovací košík vycvaknout a vysypat jídlo na talíř.

Vždycky jsem si říkala, že je to blbost, že to přece můžu dát do trouby. Pokud bych dělala fakt velký množství jídla, tak asi trouba. Ale na každodenní použití je fritéza fakt jednička. A chuťově se to teda nedá srovnat, z fritézy je jídlo nějak lepší, křupavější. Každý, kdo zatím přišel na návštěvu a něco ochutnal, byl nadšený. Je to jen otázka času, kdy si fritézu pořídí i ostatní :-D

• Design
      • Jednoduchost používání
      • Jídlo velmi chutné
      • Propojení s mobilem
      • Aplikace s recepty

S horkovzdusnou fritezou jsem nadmíru spokojena, ačkoliv jsem zezacatku úplně nevěděla, co od ni očekávat.
      Lze ji jednoduše propojit s mobilním telefonem prostřednictvím WiFi, přes aplikaci pak můžete fritezu na dálku ovládat a najdete zde spoustu skvělých receptu k vyzkoušení. Příprava jídla ve friteze je velmi jednoduchá a intuitivní, jidlo je rychle hotové a velmi chutné. Zároveň musím pochválit moc pěkný minimalistický design, myslím, ze se bude hodit do každé kuchyně.
      Opravdu vám usnadní práci s přípravou jídla, je vhodná úplně pro každého a je také velmi skladna, takže v kuchyni nezabere mnoho místa. Rozhodne doporučím i mým známým.

• rychlý ohřev
      • vaření téměř bez tuku
      • nahradí troubu, mikrovlnku i kontaktní gril
      • ovládání přes telefon
      • pro 4 člennou rodinu malá

Tato horkovzdušná fritéza mě nadchla a stala se mou každodenní společnicí v kuchyni. Je to neuvěřitelně praktické zařízení, které mi šetří spoustu času. Nejlepší je rychlost v přípravě jídla, kterou oceňuji asi nejvíce. Už nemusím čekat na předehřev trouby, stačí jen zapnout fritézu a hned můžu začít vařit.
      Je skvělá i pro ohřev potravin ( např. řízky z předešlého dne) – nevysuší a maso zůstane šťavnaté. Využívám ji místo trouby ( např. kuřecí křídla, grilovaná zelenina, nachos, rozpékání pečiva), místo kontaktního grilu ( klobásky, kukuřice) i mikrovlnky.
      Perfektní je, že na zapékání můžete použít jakoukoliv zapékací misku (sklo/porcelán), není nutné kupovat originál příslušenství ( jen pozor na rozměry!)
      Dobře propracovaná je  i aplikace NutriU, díky které nemusíte experimentovat s dobou přípravy nebo teplotou. Stačí si najít v aplikaci recept, který chcete připravit a jedním kliknutím spustíte celé vaření. Instalace aplikace a propojení s fritézou je velmi jednoduché. Aplikace vás sama krok po kroku provede.

Popravdě jsem nečekala, jak velké využití pro mě fritéza bude mít, teď ji používám denně.

Pro rodinu o 4 lidech bych ale určitě volila větší variantu.

Tento produkt jsem obdržela bezplatně od společnosti Influenster a Philips.

• Snadný a stručný návod k použití, rychlé a dokonalé jídlo ať už děláte pizzu, řízky nebo rychlé občerstvení pro vaše hladové krky.
      • Nemám výtku.

No to si děláš..nevěřila jsem, že existuje tak super spotřebič. Hambáč za 200,-? kdepak, tenhle užásňák udělá hranolky a burger lepší jak od MC Donald.. pecička...dokonce jsem přestala používat troubu a sporák.. chichi..na dovolenou ani nemluvě, pokud chcete ušetřit za stravu, neváhejte a pořiďte si tento BEST of všech..Miláček :)) Připraví pro vás vlastně cokoliv.. Děkuji Phillips :))
      Vzkaz od mé manželky a já děkuji, že je spokojená. Myslím, že tohle ocení každý muž v kuchyni. Klidnou manželku a menu jako od šéfkuchaře.

Tento produkt jsem obdržel v rámci testování od společnosti Philips a Influenster.

• Tento produkt jsem obdržela v rámci testování od společnosti Philips a Influenster.
      • Oproti mé předchozí fritéze, oceňuji především její kompaktnost, hezký design a možnost mytí jednotlivých dílů v myčce (což u předchozího výrobku bohužel možné nebylo).
      • Příprava jednotlivých pokrmů je velice snadná. Philips nabízí také možnost propojení s aplikací NutriU, díky které lze vyzkoušet velké množství chutných receptů - od receptů ze sezónních surovin až po domácí housky.
      • V základním balení se nachází klasický koš, ale určitě doporučuji si dokoupit také zapékací misku (na zapečené pokrmy) nebo košíčky na muffiny.

Philips Airfryer 5000 bych 100% doporučila všem svým přátelům, kteří mají rádi dobré jídlo, ale zároveň nechtějí v kuchyni trávit většinu svého volného času.

Tento typ fritézy pro přípravu dvou porcí naprosto dostačující, pokud bych ale výrobek kupovala pro početnější rodinu, určitě bych zvolila větší typ (jako je například Philips Airfryer XL nebo XXL)

• rozměrově malá
      • rychlost vaření
      • chuť jídla
      • jednoduchost
      • aplikace v mobilu

Fritézu jsem dostala jako testovací vzorek zdarma. Upřímně jsem neměla ani ponětí k čemu se používá. Po vyzkoušení pár receptů (muffiny, kuřecí stehna, ameriky, hranolky, apod.) jsem ale velice překvapená, jak dobrý pomocník v kuchyni to je. Fritéza je rozměrově skladná, recepty jsou hotové do cca 25 min a jídlo je skvělé. Další výhoda je, že ji lze pomocí wifi spárovat s chytrým telefonem. V aplikaci je plno receptů, které jsou určené přímo na konkrétní přístroj od philipse. Po pár týdnech testování musím konstatovat, že je to skvělá věc a určitě ji doporučím dalším členům rodiny.