Philips HD 9645/90

7.04 kg

7.04 kg

Výkon, Úrovne regulácie teploty plynulý, Kapacita / kg (jedla) 0,8, Príkon (W) 1425,

• Příprava jídla rychle a zdravě
      • Možnost mytí v myčce
      • Jednoduché ovládání
      • Design
      • Velikost tak akorát
      • Nenašla jsem

Snadné, rychlé, zdravé, křupavé... To vše dokáže vykouzlit tato fritéza. Už dlouho jsem hledala způsob, jak připravit jídlo rychle, ale zároveň zdravě bez zbytečného smažení na litrech oleje. Díky této fritéze jsem našla, co v mé domácnosti chybělo. Ovládání je velmi snadné a díky návodu a kuchařce, si můžete vybrat funkci grilování, smažení, pečení, restování, zadáte teplotu, čas, a o vše další už se postará fritéza. Ráda zde dělám hranolky, které obsahují minimum oleje. Dalším výborným jídlem jsou jarní závitky, které jsou až neuvěřitelně křupavé! Jako přílohu si nejčastěji griluji zeleninu. Jednoduše řečeno, připravíte zde téměř vše, na co v danou chvíli dostanete chuť. Za pár minut máte hotovo a špinavé díly dáte do myčky. Fritéza je mým velkým každodenním pomocníkem, kterého bych bez nejmenšího váhání všem doporučila.

• jednoduché ovládání, rychlost přípravy, krásný vzhled, zdravější vaření (minimum oleje), prostorný koš kam se vejde velká porce, vaření bez zápachu
      • jediným negativem je absence češtiny v kuchařce, dražší cena

Výrobek Používám:méně než měsíc
      5 / 5
      Horkovzdušná fritéza od Philips ještě předčila mé očekávání
      20. listopadu 2018
      Dnes je to přesně týden, kdy jsem se stala majitelkou této horkovzdušné fritézy. Podle popisu výrobku jsem očekávala, že mi bude výrobek vyhovovat, ale skutečnost ještě předčila má očekávání. Jako správná ženská musím ocenit jednoduchý a přitom moderní design produktu, černostříbrná kombinace vypadá velice elegantně a skvěle pasuje do mé kuchyně. Ovládání fritézy je jednoduché a intuitivní, vše je navíc zobrazeno na displeji výrobku. Člověk jen vybere teplotu, čas a počká, až dá produkt zvukový signál, že je hotovo. Koš na potraviny je dostatečně prostorný a není tak problém najednou připravit oběd i pro početnější rodinu. Údržba i čištění jsou jednoduché. Jako maminka a kuchařka oceňuji rozmanitost použití, ve fritéze je možné připravit maso, zeleninu, pochutiny i dezerty. Z masa jsme zatím zkoušeli připravovat různé druhy kuřecího masa a chuťově bylo jídlo opravdu výborné. Oproti pečení v klasické troubě musím zmínit rychlost, s jakou je maso hotové, a i to, že maso chutná výrazně jinak. Je krásně šťavnaté, maso jde skvěle od kosti a opravdu musím říct, že chutná opravdu jinak. V balení produktu byla přiložena i kniha receptů - troufám si tvrdit, že většinu z nich ozkoušíme, jen bych ve spojitosti s kuchařkou měla jednu jedinou a drobnou výtku - kniha není v češtině, což může někomu mírně zkomplikovat užití.

• Velmi dobré intuitivní ovladaní
      • Velikost vnitřního prostoru a jeho přístupnost
      • Snadné čištění
      • Všechny odnímatelné součásti jsou vhodné do myčky

Velmi oceňuji, že v jednom spotřebiči lze fritovát, restovat, péct a grilovát skoro bez tuku a přesto křupavé a propečené. Velmí rychlá příprava štavnáteho a křupavého masíčka , hranolek či vynikajíci žemlovky bez obav z připálení. Rovnoměrné pečení ze všech strán.

• Úprava potravin bez kapky oleje.
      • Snadné ovládání.
      • Velký košík, kde vleze celé kuře.
      • Krásný design.

Friťák má dostatečně velký košík, kde připravíte jídlo bez kapky oleje. Oproti klasické fritéze tedy vaříte zdravěji a nemusíte neustále měnit připálený olej. Ve fritéze jsem připravovala kuře, které mělo nejlépe propečenou kůžičku, jakou jsem kdy měla. Produkt má krásný design a jednoduché ovládání. Jedinou nevýhodou je dle mého názoru kratší napájecí kabel, který ovšem není překážkou.

• - velikost XXL pro velkou rodinu
      • - zdravé a chutné jídlo bez oleje
      • - bez zápachu prepaleneho oleje
      • - snadné úmrtí (vhodné do myčky)
      • - jednoduchá manipulace
      • Nic nemám

Dáváte přednost zdravému jídlu? Bez zápachu a chuti po prepalenem a tucnem oleji? Tak doporučuji horkovzdusny fritak, který si zamilujete hned po prvním vyzkoušení. Jako bonus je úžasný lesklý černý design, který mi zdobí kuchyň :)