Tefal FZ 700236 ActiFry

4.85 kg

• dobrá cena
    • zatím nic

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Naprosta spokojenost, ja osobne jiz jeden ActiFry mam nekolik let a nemuzu si ho vynachvalit. Tohle byl darek pro rodice a Ti se pridali do rad spokojenych majitelu :-)

Nemam co dodat :-)

Regulace teploty
Pachový filtr
Termostat
4.85 kg

Fritéza s výkonem 1450 W, je vhodná i do myčky na nádobí. Má dvě patentované technologie: automatická kontrola teploty a automatické míchání a převrácení obsahu.

Tefal ActiFry Gourmet

Originální fritovací hrnec značky Tefal využívá nové technologie ActiFry. Pokud máte rádi hranolky či jiné smažené jídlo, a přitom vás trápí nezdravý způsob přípravy, určitě si ActiFry zamilujete. Tato technologie potřebuje ke smažení jen minimální množství oleje, takže je smažení podstatně zdravější než v klasických fritovacích hrncích – je možné smažit pokrmy pouze se 3 % tuku, než je běžné. Například pro 1 kg hranolek tak stačí jedna jediná lžíce oleje.

Tefal myslel také na na ergonomii při používání a moderní prvky, které oceníte při častějším použití ve vaší kuchyni. Mezi ně patří především pohlcovač pachů či časovač.

Fritovací hrnce z řady ActiFry sbírají v uživatelských recenzích jednu chválu za druhou. Pětihvězdičkové hodnocení si tento model odnáší za skvělou funkčnost, spolehlivost a rychlost přípravy.

ActiFry

Fritéza funguje na principu patentované lopatky a unikátních tepelných impulzů, které jsou schopny využít i malé množství oleje maximálně efektivně. Míchací lopatka uvnitř fritézy rovnoměrně rozmísťuje malé množství oleje po stěnách vnitřní nádoby a přitom současně míchá její obsah. Výhodou je možnost použití jakéhokoli oleje, absence pachů, čistá a navíc bezpečná obsluha. Přístroj zvládne i přípravu masa, zeleniny, omáček a dalších různorodých pokrmů. Jedná se tedy o přístroj, který najde všestrannější použití, než pouze smažení hranolek. „Zdravě a chutně“

Tefal v rámci představení produktů se značkou ActiFry spustil akci s názvem „zdravě a chutně“, která nabízí recepty na zdravou přípravu pokrmů s jejich výrobky. Na internetu je možné sledovat recepty na videu a spolu s fritézou obdržíte tištěnou kuchařku. Budete tak vždy vědět, jaká nová jídla připravovat.

Výbava

Všechny produkty ze série ActiFry jsou navíc opravdu skvěle vybaveny. Základem není pouze výkonný přístroj, ale také jeho další funkce, které ulehčí použití a díky kterým bude smažení a příprava pokrmů ještě snadnější. Mezi ty nejvýraznější patří například integrovaný LCD s ovládacími prvky, díky čemuž je nastavení provozu naprosto snadné. Vemi praktický je také časovač, který dovolí přesné nastavení okamžiku fritování. Fritézu je také možno mýt v myčce, takže i údržba je o poznání snadnější.

• dobrá cena
    • zatím nic

super

• Dobrý den,hrnec nemám,ale moje neteř ano a dělá v něm luxusní škvarky a různé jiné dobroty, takže není pouze na hranolky chce to jen trochu fantazie a nebýt líný a zkoušet

Nemam co dodat :-)

• splnuje co jsem ocekaval
    • malinko delsi doba pripravv

dobry kup

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Viděla jsem ActiFry u známých, kteří si ho nomohli vynachválit.
    Nynjí jsem s ním velmi spokojena i já a těším se na všechny
    jeho vychytávky.

• , zakoupeno v ELECTRO

Perfektní pomocník na opečené brambory a hranolky, používáme ho každý víkend (toto je náš druhý).

• , zakoupeno v TEshop

• trochu hlučnější, ale není to žádný extrém :)

snadná obsluha
    použití velmi nízkého množství tuku
    rychlá příprava zdravých a chutných jídel
    součástí balení jsou i zajímavé recepty
    snadno omyvatelné

• Lze uvařit spoustu jídel.
    • Nic.

Máme tento přístroj již delší dobu a nemůžu jinak,než jen chválit.Ten kdo píše.že je to k ničemu,tak mu prosím nevěřte.Bohužel se najdou pořád tací,kteří si představují že nebudou muset hnout prstem a všem budou hned lítat smažené řízky do pusy.Ono totiž stačí zapojit aspoň trošku mozkových závitů a zdravý rozum a hned tam jde udělat něco jiného než jen hranolky.Zkoušely jsme opravdu velké množství jídel a vše se daří.A to nejsme žádní extra kuchaři.Jen jsme vyzkoušely a s obrovským úspěchem.Opravdu doporučujeme,vyplatí se.

• , zakoupeno v edsi.cz

• jen na hranolky jinak nanic
    • není pravda jak to reklamujete

jsem sklamaný podle reklam jsem si to představoval jinak

• - snadná obsluha
    • - jídlo se dělá vlastně samo
    • - snadná údržba,nepřilnavý povrch
    • -průhledné víko,jídlo je možné kontrolovat
    • nevím

Hrnec jsem kupovala pro své dospělé děti,sama už ho mám roky,jsem s ním maximálně spokojená,dělám brambory, kousky masa - pokud přidáte tekutinu,je i trochu omáčky,výborná jsou kuřecí křídla.Super je,že se vše míchá samo a já mohu připravovat třeba přílohy nebo salát.Není vhodný na trojobal,vše se dělá vlastně jakoby horkým vzduchem.