Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L

TOP 21 v kategorii Fritézy

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L White EU...
1 762 Kč
Garantovaný nákup z TonerPartner

Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 647 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 8 779 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 083 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby69 Kč92 % • 3 179 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 919 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 11 103 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 870 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 512 019 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 15 035 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 566 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 18 997 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč97 % • 3 420 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 157 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 6 160 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč98 % • 3 050 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 253 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma96 % • 5 716 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 5 343 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 196 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L White EU...

Objem nádoby
3.9 kg
Rozměry
3.35 x 2.52 x 3.04 cm

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Trochu jsem s nákupem váhala, ale mám už několik přístrojů od Xiaomi a jsem s nimi spokojená, tak jsem si říkala, že zkusím i tuto horkovzdušnou fritézu , a nelituji toho. Funguje super, pro jednoho člověka velikost akorát a nezabere moc místa na lince. Zkoušela jsem několik druhů jídel, samozřejmě hranolky - velmi dobré, křupavé, ale nejvíc jsem byla nadšená ze pstruha - ten je opravdu luxusní, kůže krásně křupavá, takže se dá jíst, nemám ráda smažení na pánvi a v troubě se mi takhle nikdy nepovedl. (musela jsem ale tedy vzít menšího a trochu ho stočit) Trvá to chvíli a výsledek je super. Košík se lehce umyje jen s trochou jaru, když je trochu napečený, stačí chvíli nechat odmočit a vše jde krásně houbičkou dolu.

• , zakoupeno v Xiaomi Česko

Je super

• , zakoupeno v Alza.cz

• Zboží jsem vrátila. CCa po 1 minutě chodu došlo k "vyhození" pojistek.

Objem nádoby
3.9 kg
Rozměry
3.35 x 2.52 x 3.04 cm

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L White EU

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 15 035 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 19 738 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Xiaomi Česko

Je super

• , zakoupeno v Alza.cz

• Zboží jsem vrátila. CCa po 1 minutě chodu došlo k "vyhození" pojistek.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Ovládání jedním tlačítkem
    • Hezký design
    • Návod není v češtině
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Rychle chutné jídlo bez smažení
    • Plánovač času dokončení vaření
    • Napojení na aplikaci ( nemusíte jít do kuchyně, zda je hotovo, můžete zapnout na dálku, stáhnout a spustit jeden z tisíce receptů)
    • Umí připravit domácí jogurt
    • Výborný "gril" Ugriloval jsem v tom i obyč. Eidam a vyrovnal se dražším grilovacím sýrům.
    • Peče buchty/ cheeskake/ atd
    • Malé, pro jednu až dvě porce
    • Pracnější příprava např. smaženého květáku, musíte vychytat, aby se osmažil, ale nevyschnul uvnitř. Nebo sýr, přestože je zmražený vyteče než je do zlatova. Na pánvi je to jednoduší.

• Jsem spokojená

• Chybí čeština.