Nejnovější recenze ze sekce Fritézy

• Rychlé nahřátí
  • Velikost
  • Rozebíratelnost vhodná do myčky
  • Nemá sklápěcí držák koše

16 let jsme měli Oleoclean od Tefalu, bez jediného problému. Proto Tefal byla jediná správná volba při výběru nové fritézy.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Geta

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• doporučuji pouze mladým lidem pro výrobu hranolků

Po vybalení spotřebiče, pečlivém prostudování návodu a přiložených receptů, jsem došla k závěru že použitím spotřebiče nedosáhnu ani úspory el.energie, ani potřebný počet porcí. tudíž žádná výhoda. Byl by to pouze nepřéhlédnutelný kousek v naší kuchyni.

Catler HG 410

Philco PHHG 7000

Philco PHHG 7000

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 30. dubna 2024

• Příliš masivní a těžké víko
  • Málo prostoru pod víkem
  • Neuvěřitelně odfláknutý návod

TESLA AirCook & Grill QG600

TESLA AirCook & Grill QG600

Ověřený zákazník TESLA Vlasta

Přidáno: 30. dubna 2024

Zakoupeno v TESLA

Používám pár dnů, ale zatím splňuje moje představy.

SILVERCREST Smart XL SHFS 2150 A1

SILVERCREST Smart XL SHFS 2150 A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

tato značka je velmi dobrá a jsme s ní spokojeni

TESLA AirCook Q40

TESLA AirCook Q40

Ověřený zákazník TESLA Renfri

Přidáno: 29. dubna 2024

Zakoupeno v TESLA

• relativně snadný na obsluhu
  • lehký
  • dobře se umývá
  • zvukový signál - pípání - je pro mě osobně poměrně nepříjemný
  • vnitřní mřížka se občas při promíchávání pohne a sekne v šikmé poloze

Friťák byl pořízen do domácnosti pro dva dospělé lidi s láskou k hranolkám a kroketám. Na udělání dvou porcí příloh najednou objemově stačí v pohodě. nějaký větší jidla pro dva lidi zároveň bych byla mírně skeptická. doby nastavení pro jednotlivé kupované suroviny (cibulové kroužky, kuřecí stripsy, atp) konzultujeme spíše s googlem. v tomto je návod trochu sporý na informace, ale nic co by se nedalo vygooglit. se špetkou oleje ve spreji se dá dosáhnout opravdu křupavých věcí, o kterých bych se v troubě snažila jen těžko. zvukový signal v půlce nastaveného casu, který připomíná že se mají věci otočit / protřepat je super. Samotné mi vadí ten zvuk, je velmi vysoký a poněkud otravný, v hlasitosti si nezadá s couvající ještěrkou.. ale to je subjektivní pocit, jsme tišší obyvatelé. Osobně můžu doporučit, předehřívání i možnost volby teplot a délky, mimo předpřipravené programy, je fajn. prijemny ekvivalent pro nahrivani velke horkovzdusne trouby pri priprave mensich porci.

Reakce značky TESLA

Dobrý den, Renfri,
děkujeme za Vaši recenzi produktu TESLA AirCook Q40. Jsme rádi, že jste s ním spokojeni. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná.
Hlasitý zvukový signál může být pro některé uživatele nepříjemný. Vaši připomínku ohledně hlasitosti a tónu signálu předáme našemu produktovému oddělení ke zvážení možných úprav v budoucích verzích.
Pokud dojde k posunu mřížky při promíchávání, doporučujeme zacházet s potravinami jemněji a nevyvíjet přílišný tlak na mřížku. Místo roštu je možné využít i pečící papír, který také usnadní čištění. Na našem e-shopu nabízíme nerezové rošty, ty mohou být vhodnější pro některé typy potravin. U každého produktu je velikostně vhodné příslušenství v příslušné záložce.
Těší nás, že jste našli efektivní způsob využití naší horkovzdušné fritézy a že Vám pomáhá v přípravě oblíbených pokrmů.
V případě dalších dotazů nebo potřeby podpory nás neváhejte kontaktovat.
S přáním krásného dne,

Přidáno: 27. dubna 2024

• Funkčnost dle popisu
  • Výborné dílenské zpracování
  • Sympatický vzhled

Výborný výrobek za velmi přijatelnou cenu. Dílenské zpracování je precizní. Ovládání velmmi jednoduché. Má úžasné a velmi praktické doplňky hodně zvyšující jeho užitnou hodnotu. Bezvadné jsou samočinně otočné koš na hranolky a držák na grilování špízů nebo kuřat. První dvě možnosti vyzkoušeny k plné spokojenosti, na kuře se teprve chystám. Zařízení je vhodné k "malému" vaření a pečení pro jednu až dvě osoby. Zvládá velmi slušně i nemastné křupavé hranolky! Jsem tímto výrobkem přímo nadšen. Technicky velmi povedené dílo. Výrobek je sice veden v kategorii horkovzdušná fritéza, což beze zbytku splňuje, ale je to v podstatě malinkatá a účinná horkovzdušná trouba.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Součástí produktu by měly být papírové misky. Nemusí být v ceně, ale za příplatek .

Pro jednoho je tato malá friteza ideální. Máte za chvilku hotovo a je více pestrého využití .

SILVERCREST SHFD 1400 B2

SILVERCREST SHFD 1400 B2

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Libuše

Přidáno: 26. dubna 2024

• Fritéza dělá co má

Pro mě dostačující na občasné šetrnější vaření.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ivan

Přidáno: 25. dubna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Netusil jsem jak rychla a dobra je priprava jidla v horkovzdusne friteze. Kureci stehna a prsa krasne krupave, kridylka jedna basen.

Skvela vec, lehonka, prenosna horkovzdusna friteza - pokrmy pripravuji temer bez oleje a vysledek je skvely.
Mozna by to chtelo o neco vyssi teplotu aspon na 230 st.
Ale i tak se v tom pohodlne a rychle pece.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Odeta

Přidáno: 25. dubna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Používám pořád a snad na všechno.
  • Rychlost přípravy
  • Přednastavené programy, ale s možností úpravy teploty i času

Dlouho jsem se pro ní rozhodovala a divím se, že jsem si ji nepořídila už dříve. Jsem velmi spokojená :-)

Gallet DF 165

Gallet DF 165

Ověřený zákazník Allegro.cz Marta

Přidáno: 24. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. května 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

• Vzhled i funkce velmi dobré.
SILVERCREST SHF 1800 B1

SILVERCREST SHF 1800 B1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz koke

Přidáno: 24. dubna 2024

(naposledy upraveno 24. dubna 2024)

super

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Gabriela

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Trochu jsem s nákupem váhala, ale mám už několik přístrojů od Xiaomi a jsem s nimi spokojená, tak jsem si říkala, že zkusím i tuto horkovzdušnou fritézu , a nelituji toho. Funguje super, pro jednoho člověka velikost akorát a nezabere moc místa na lince. Zkoušela jsem několik druhů jídel, samozřejmě hranolky - velmi dobré, křupavé, ale nejvíc jsem byla nadšená ze pstruha - ten je opravdu luxusní, kůže krásně křupavá, takže se dá jíst, nemám ráda smažení na pánvi a v troubě se mi takhle nikdy nepovedl. (musela jsem ale tedy vzít menšího a trochu ho stočit) Trvá to chvíli a výsledek je super. Košík se lehce umyje jen s trochou jaru, když je trochu napečený, stačí chvíli nechat odmočit a vše jde krásně houbičkou dolu.

Princess 183022

Přidáno: 22. dubna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Velký objem
  • Jednoduchá obsluha

Pěkná fritéza do moderní kuchyně, mírně větších rozměrů ale to je dáno velikostí koše. Funguje jak má, velice jednoduché ovládání i Zatím vyzkoušeny hranolky z mrazáku a bramborové placky...oboje výborné. Doufejme že vydrží, jsme naprosto spokojeni.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25