Nejnovější recenze ze sekce Fritovací hrnce

Hana Úředníčková Hana Úředníčková

Přidáno: před hodinou

• snadné, rychlé, zdravé vaření
  • skvělý výsledek fritování
  • možnost odložené přípravy
  • bezproblémová údržba a mytí
  • vaření bez zápachu z přepáleného oleje
  • baví mě to

Naprosto skvělý výrobek, vůbec jsem nezaváhala, zda si ho pořídit či ne. Se starými friťáky nemá nic společného. Stačí lžička oleje a v horkém vzduchu, s automatickým mícháním připravíte křupavé hranolky, řízečky, zeleninu. Vložíte ingredience na čínský pokrm, nastavíte příslušný program, pak už jen pozorujete, jak se jídlo připravujete, následně konzumujete. Stejné je to třeba i s přípravou rizota, vše v jednom kroku.. Příprava se dá načasovat tak, aby bylo jídlo v dohodnutý čas. Pokud vychladne, není problém ohřát. Ovládání jednoduché, intuitivní. Důležité je pro mne i snadné a rychlé čištění, i to, že v naší kuchyni spojené s obývákem není cítit žádný přepálený tuk. Vaření v tomto hrnci nemá chybu.

Tefal FZ 710038

Tefal FZ 710038

Ověřený zákazník CDR-Shop Tomáš Polák

Přidáno: 19. května 2018

Zakoupeno v CDR-Shop

Prodejce mne ihned po obdržení objednávky kontaktoval a zboží jsem si vyzvednul i mimo otevírací dobu obchodu.
Velmi solidní jednání a super cena lepší než u konkurence.
Doporučuji všem, velmi dobré parkování kousek u obchodu.

tereza.11 tereza.11

Přidáno: 18. května 2018

Konečně převrat všech fritéz, kde potřebujeme litry oleje. Moje maminka stále smaží v klasické a co si budeme povídat, není to nic, co by bylo pro naše zdraví nejlepší. Jsem ráda, že je tu konečně fritéza, kde stačí kapka oleje a i tak je maso štavnaté. Pán nám ukázal i hranolky a i ty byly super! jsem překvapená i tím kolik se vejde množství, takže se nají celá rodina! Super, doporučuji!

moncax moncax

Přidáno: 17. května 2018

Fritéza Tefal Actifry Genius je naprosto skvělý pomocník do kuchyně. Měla jsem možnost ochutnat řízečky, hranolky a směs masa se zeleninou na minimálním množství oleji. Zvolíte program s příslušnou teplotou a čekáte, než se Vám pokrm udělá. Tzn. ocení ho i Ti, kteří neradi vaří :-D. Nejvíce mě překvapily řízky, které byly křupavé. Pro zastánce zdravé a chutné stravy je fritéza naprosto jasná volba.

Terez Matoušková Terez Matoušková

Přidáno: 17. května 2018

Z fritézy jsem maximálně nadšená! Vůbec jsem nevěřila, že dokáže dělat tak perfektní pokrmy a všem doporučuji! Je v různých velikostí, takže okud jste početná rodinka jako my, tak se určitě vyplatí investovat do té větší, která pojme porce pro celou čtyřčlennou rodinu! Maso bylo šťavnaté, zelenina měkoučká, žádné bláto nebo vysešení se nekonalo! Stačí malinkaté množství oleje, jen kapka a zdravá večeře či oběd je na světe!

Ověřený zákazník Royalty Line Jiří

Zakoupeno v Royalty Line

S fritovacím hrncem jsem plně spokojem, ale když jsem, k mé škodě, zjistil, že obdobný výrobek Digitální horkovzdušná fritéza Azura AZ-AF20, 3 l, 1400 W - černá u konkurence je podstatně levnější, byl jsem rozčarován. Nevadí, moje blbost. Výrobek bych každému doporučil, ale upozornil bych ho na levnější možnost.
Děkuji

Miluš Miluš

Přidáno: 15. května 2018

Tato fritéza pracuje maličkým množstvím oleje. Při každé přípravě jídla se použije nový olej, tudíž se nepřepaluje. Víko fritézy má velký skleněný průhled - je dobře vidět dovnitř. Při přípravě pokrmu se jídlo jemně automaticky promíchává.

Rohnson R-281

Tefal FX 1000

Tefal FX 1000

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

• ani za 30 minut jsem hranolky neudělal s olejem i bez. Hranolky byly vysušené a uvnitř studené celkem 3 pokusy předsmažené i domácí výroby o řízku ani nemluvě.

výrobek budu vracet

DOMO DO 509 FR

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Příprava jídla bez tuku.
  • Za 15min máte jídlo z mrazáku na stole připravené k jídlu

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
ONLINESHOP.cz

Martina Martina

Přidáno: 10. května 2018

• .Fritéza Tefal Actifry Genius je perfektní pomocník do domácnosti
  • Pokud mate misto

Neuveritelne, co dnes ty pristroje umi, mit obrovskou kuchyni a vsechny ty pristroje, skoro to vari samo...friteza, ktera potrebuje velmi malo oleje, staci jenom lzicka, a dokaze takove zazraky, hranolky, rizek, zelenina a chutne k tomu....Fritéza Tefal Actifry Genius je perfektní pomocník do domácnosti

4vladku 4vladku

Přidáno: 9. května 2018

• jednoduché ovládání
  • zdrává příprava jídel
  • úspora tuku

Horkovzdušná fritéza je vynikající přístroj pro toho, kdo se chce nebo musí stravovat zdravě, neboť při přípravě jídel je potřeba minimum tuku, cca 1 lžíce. Má několik programů a i odložený start. Po vložení surovin, např. vejde se 1,2 kg brambor, se automaticky nastaví čas přípravy. Vnitřek má nepřilnavý povrch a dá se umýt i v myčce.

Michal Michal

Přidáno: 9. května 2018

(naposledy upraveno 9. května 2018)

• Je super,používáme ho každý den
  • Katastrofa jsou údaje teploty kolem horního ovladače. Stačí hrnec otřít vlhkým hadrem a ty údaje všechny smyjete. To je snad psané fixou!

DeLonghi FH 1173/2

DeLonghi FH 1173/2

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2018

(naposledy upraveno 6. května 2018)

Zakoupeno v Obchody24.cz

Spokojenost

Jiřina Mičulková Jiřina Mičulková

Přidáno: 5. května 2018

• Fantastické hranolky
  • Menší řízky

Osobně mám ochutnány řízečky, hranolky s čerstvých brambor, čínskou směs. Vše člověk jen vloží, načasuje, čeká a pak si pochutná:o).Hranolky byly fantastické a už kvůli nim za to stojí. Řízky musí být opravdu malé a moji chlapi jsou zvyklí na pořádný kus masa. Čína byla také dobrá. Určitě dobrý pomocník do "zdravě" vařící domácnosti.

DOMO DO 469 FR

DOMO DO 469 FR

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Rychlá příprava jídla bez tuku, vše je chutné, jsem spokojena.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

velice nás těší Vaše spokojenost s fritézou.
Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
ONLINESHOP.cz

Severin FR 2437

Severin FR 2437

Němeček Němeček

Přidáno: 2. května 2018

• jen hezky vypadá, oddělitelné víko, cena
  • snad ani nefrituje, malý koš

Pokrm trvá příliš dlouho, a to je nedokončený, je polosyrový, zdá se jakoby jen ohřátý v oleji (při 180 stupních!). Měl jsem na reklamaci a závadu neuznali.